Конкурс віршів "Тарасове слово"

20 лют. 2014
20 лютого 2014 р. в школі пройшов конкурс віршів ,присвячений відзначенню 200 років від Дня народження Т.Г.Шевченку

Світ постав зі слова ,і Україна постала зі слова, і слово те було в Шевченка.Слово поета росло з глибинного кореня народу й первісної чистоти духу. І  заяскравіло воно на верховинах світової слави мудрістю пророка й поетичним ясновидством. Його вогнистий знак виписав на небесах вічності праведні письмена. І донині звучать промовисті слова Шевченка, які спонукають думати, співпереживати, вивчати історію свого народу, бо Т.Г.Шевченко дбав про націю, про нас. Це довели учні 2-4, 5-7 класів на конкурсі віршів "Тарасове слово звучить крізь століття.

Підготувала вчитель української мови та літератури Н.І.Яценко