Склад методичної ради

Голова методичної ради
  Директор школи    Панкратова Л.В.
 Керівник МО вчителів природничого циклу
Вчитель математики   Кудлай Л.П.

Керівник МО вчителів початкових класів
Вчитель початкових класів Кривич І.М
Керівник МО вчителів гуманітарного циклу
(української мови і літератури, зарубіжної літератури, німецької мови, музики; історії і права)
Вчитель української мови та літератури Петренко Р.І
К
Науково-методична проблема
«Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості»

Пріоритетні напрямки методичної роботи

1.    Активізація самостійної діяльності школярів , яка забезпечує учневі самоосвіту, саморозвиток, самовираження в ході оволодіння знаннями.
2.    Впровадження профілю.
3.    Комп’ютерна підтримка кожного предмета.
4.    Зовнішнє незалежне оцінювання знань учнів.
5.    Зміцнення фізичного та психологічного здоров'я учнів.
6.    Розвиваючий, творчий, дослідницький характер навчання.
7.    Робота з педагогічними кадрами.
   Методичне об"єднання вчителів початкових класів

Головним напрямком у роботі методоб’єднання вчителів початкових класів класоводи обрали вдосконалення уроку шляхом особистісно   зорієнтованої системи навчання і виховання. Діяльність методичного об’єднання спрямована на вирішення таких завдань:
      створення умов для формування освіченої творчої особистості громадянина, реалізація його природних задатків і можливостей;
·                   забезпечення і використання найбільш раціональних методів і прийомів навчання та виховання школярів;
·                   використання в роботі елементів програми «Крок за кроком»;
·                   постійне підвищення рівня загально дидактичної й методичної підготовки педагогів для  організації та здійснення навчально – виховного процесу;
·                   обмін досвідом успішної педагогічної діяльності;
·                   створення умов для самоосвіти вчителі.
  Жарко Ганна Іванівна «...Своїм девізом педагогічної діяльності вважаю слова А.Ейнштейна «Уміє вчити той, хто вчить цікаво». Адже моїх учнів об’єднує одне спільне бажання – досягти більшого. Тому своє завдання вбачаю в розвитку розумових здібностей дітей, для цього використовую інноваційні технології.»

Кривич Інна Михайлівна  «...В своїй роботі намагаюся
не просто дати знання дітям,
а, в першу чергу, навчити творчо
мислити, орієнтуватися в
нестандартних ситуаціях і,
головне, навчити дітей вчитися самостійно»

Петренко Антоніна Василівна
«...Основа моєї роботи – індивідуальний підхід до кожної дитини. На уроках використовую інтерактивні методи роботи.»

Методоб’єднання вчителів гуманітарного циклу
Головним напрямком у роботі методоб’єднання вчителів гуманітарного циклу обрали інтенсивний мовленнєвомислительний , інтелектуальний і духовний розвиток школяра.
Діяльність методичного об’єднання спрямована на вирішенні таких завдань :
формування духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських орієнтирів;
переорієнтація з пасивних форм навчання на активну творчу працю;
               використання в своїй роботі методів і форм навчання для реалізації профільного навчання ;              відпрацювання у школярів навичок виконання тестових завдань різної складності;
обмін досвідом роботи;
ознайомлення з новинами психолого-педагогічної та методичної літератури – одна із форм самоосвіти вчителя.

Структура засідань методичного об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики, географії та біології.
-         питання загальної методики викладання даних предметів;
-         традиційні і інноваційні підходи до вивчення курсу даних предметів.
Були проведені засідання на таку тематику:
1. Державні стандарти знань з математики, фізики, інформатики, географії та біології.
2.Основні напрямки роботи вчителів природничого циклу в умовах провідної методичної теми ”Педагогічні стратегії розвитку інноваційної особистості ”.
3.Сучасні обчислювальні методи у прискоренні науково-технічного прогресу.
Виходячи із завдання, які стоять перед педколективом Приютської  ЗОШ вчителі проводять цілеспрямовану роботу по впровадженню продуктивних технологій, які спрямовані на розвиток інноваційної особистості. У своїй роботі вчителі дуже широко користуються фаховою літературою та журналами і газетами, що дуже допомагають при підготовці до уроків.
На засіданнях методоб’єднань вчителі обговорюють питання, які їх турбують та діляться своїми напрацюваннями над тим чи іншим питанням.
Така організація роботи дає певні позитивні результати. Кожен учитель школи пам’ятає, що він повинен розуміти кожного учня, і що він повинен бути демократичним лідером дітей – доброзичливими, вимогливим, послідовним.