Наша гімназія

Девіз  :
"Не загубити жодної дитини"Педагогічне кредо:
Навчити всіх, навчити кожного.
Напрямки роботи:
-          створення умов для оволодіння знаннями,
 вміннями та навичками  відповідно до навчальних програм;
-         пошук шляхів підвищення ефективності  навчального процесу та якості навчальних досягнень учнів
-         забезпечення об’єктивності в оцінюванні знань;
-         формування особистості в співпраці учителя і учня на уроці.
     Школа двоповерхова, має 11 навчальних кабінетів, бібліотеку, майстерню, їдальню. До оздоровчої бази належить спортивний зал, майданчик. Весною та восени школярі використовують стадіон та спортивний майданчик..

В школі працює творчий колектив. З 8 учителів: 5 вчителі вищої категорії, 3 мають звання „Старший вчитель”,  2 вчителі мають категорію  «спеціаліст»,1 - бакалавр.
Вчительський колектив в системних організаційних формах діяльності розуміє, що нічого стабільного не буває, особливо в роботі з дітьми, а тому постійно вдосконалюють існуючу систему навчально- виховної роботи. Але для них залишається єдиним одне — зробити шкільне життя дітей насиченим, змістовним, цікавим.