Привітання з Днем знань

1 вер. 2020
Привітання з Днем знань від директора закладу Панкратової Л.В.

1 вересня 2020 року

Продзвеніла карусель теплого літа, зібрано багатий урожай, у садах доспіли фрукти. А 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі. У когось попереду багато учнівських років, а хтось уже вийшов на "фінішну пряму".

Від щирого серця вітаю вас з Днем знань! Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій.

Наш педагогічний колектив дуже радий зустрічати всіх учнів саме у стінах рідної школи після 6 місячного карантину.

Сьогодні перед юними жителями села гостинно відчинить двері наша школа, яку спільними зусиллями, колективу Чумаківської сільської ради, відділу з гуматірних питань ми підготували до нового навчального року. Загалом за шкільні парти цього року сяде 40 учнів, з яких 6 першокласників.

У цей святковий день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.

Дорогі школярі!  Навчання – це прихований скарб.Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні.

У цей день вітаю наших вчителів, Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє.

Шановні батьки! Спасибі, що сьогодні ви ділите зі своїми дітьми радість зустрічі зі школою! Пам'ятайте, що Вас чекають тут не тільки в свята, бо ваші діти потребують вас!

На протязі 2 років , коли наш заклад перебуває у Чумаківській громаді відбулися величезні зміни у покращенні матеріально-технічної бази школи, ми стали учасниками та переможцями різноманітних конкурсів, результати яких ви побачите, коли наші учні отримають грамоти.

З початку  заснування закладу учні потребували підвезенню з навколишніх сіл, підвозилися різним видом транспорту, працювали за гнучким графіком, на протязі 20 років оббивали пороги різних кабінетів, щоби в нашу школу дали автобус. І ось, приємна новина: лише за ініціативи сільського голови Валентини Іванівни Стець  та співфінансування з місцевого бюджету ми у вересні цього року отримаємо красеня-автобуса, з навколишніх сіл будуть підвозиться наші діти.

Користуючись нагодою, коли громада села зібралася разом , дякую від себе особисто, від педагогічного та батьківського колективу за підтримку, допомогу Валентині Іванівні, голові Чумаківської ОТГ, та всьому колективу сільської ради. Ви наша опора та надія Лише разом ми досягнемо успіху.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового н.р

Грамоти