Схема самоврядування

СХЕМА   УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Структура учнівського самоврядування нашої школи це

ПРЕЗИДЕНТ

Центри
Центр ВНУТРІШНІХ СПРАВ- працює над покращенням навчання учнів школи,сприяє розвитку інтересів учнів до вивчення усіх навчальних предметів,   працює з учнями, які схильні до пропусків уроків без поважних причин і правопорушень.

Центр ОХОРОНИ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ"Я - пропагує здоровий спосіб життя, організовує лекторії для учнів про небезпечність шкідливих звичок, перевіряє санітарний стан школи, класів, слідкує за зовнішнім виглядом учнів.

Центр У СПРАВАХ МОЛОДІ - працює з молодшими школярами, відповідає за проведення організованих перерв.

Центр ТУРИЗМУ І СПОРТУ - пропагує фізкультуру і спорт, організовує спортивні змагання, проводить туристичні походи та екскурсії

Центр КУЛЬТУРИ- організовує свята  для молодших школярів, проводить акції "Милосердя", "Турбота", організовує вечори відпочинку, конкурси, концерти, фестивалі мистецтв. Традиційними є: "Свято День знань  і Останнього дзвоника", "Посвята в старшокласники", "Осінній бал", "День Збройних сил ї України", "Козацькі ігри", "Новорічний бал", "День туризму", "Собори наших душ", "Україно моя", "День матері", "День сміху", "День Перемоги" та інші.

Центр ПРАЦІ- робота по збереженню шкільного майна, підручників, озелененню класних кімнат, організація порядку на пришкільних ділянках, клумбах

Прес-центр- основну увагу приділяє забезпеченню інформацією учнів школи про всі шкільні події, організовує конкурси стінгазет до всіх свят, ознайомлює з планами роботи самоврядування, сприяє гласності у роботі учнівського колективу.